Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
Gość napisał:
Gina jest chora psychcznie. A raczej osoba która ginę wymyśliła.
zachowanie psychopaty w sytuacji podbramkowej robi z siebie ofiarę, notoryczny kłamca - mitoman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dobrze że jest to forum !!! Kto zostanie na reżimowym ? Serce-Czytelnik, Misiomaj i Dżina, bo tam ma bliżej z Norwegii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gina i jej pochodne nicki jest bardzo dziwną postacią. Niejasną i torpedującą wszelkie dyskusje na forum. Osoby przez nią poniżane i wyśmiewane w końcu umilkły, bo jeżeli taka osoba ma poparcie innych, to nie ma najmniejszego sensu o czymkolwiek dyskutować. Tematy poruszane i tak były zagłuszane przez jej wieczne krzyki i pyskówki.
przecież ona manipuluje wszystkimi, kim się da .... pamiętacie jak zmanipulowała Tytusa, tak się nią przejął że miałam wrażenie że będzie ją chciał adoptować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
przecież ona manipuluje wszystkimi, kim się da .... pamiętacie jak zmanipulowała Tytusa, tak się nią przejął że miałam wrażenie że będzie ją chciał adoptować
GP ogólnie dało tzw d.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to też Media Regionalne. Czy ta wywłoka, ten drażliwy chłoptaś psychopata (nie wymieniam, bo nie chcę obrażać nicka) tu nie przylezie ? Jest zatrudniony tylko na GP ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak dobrze że jest to forum !!! Kto zostanie na reżimowym ? Serce-Czytelnik, Misiomaj i Dżina, bo tam ma bliżej z Norwegii.
Serce jest biedny, chciał zjednoczyć forumowiczów, żebyśmy jako grupa coś zdziałali, dla poprawy bezpieczeństwa w państwie. Nie wyszło i dlatego siedzi tam biedak w dalszym ciągu i ma nadzieje cały czas. Daje się zwieźć czułym słówkom piszącym w dalszym ciągu na forum. Jest dobrym i naiwnym człowiekiem. Bardzo Go szanuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przecież to też Media Regionalne. Czy ta wywłoka, ten drażliwy chłoptaś psychopata (nie wymieniam, bo nie chcę obrażać nicka) tu nie przylezie ? Jest zatrudniony tylko na GP ?
Chodzi ci o psychopatycznego kazika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cholera linki do tego forum są napisane z gościa zaraz ta baranica je znajdzie i tu wlezie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Serce jest biedny, chciał zjednoczyć forumowiczów, żebyśmy jako grupa coś zdziałali, dla poprawy bezpieczeństwa w państwie. Nie wyszło i dlatego siedzi tam biedak w dalszym ciągu i ma nadzieje cały czas. Daje się zwieźć czułym słówkom piszącym w dalszym ciągu na forum. Jest dobrym i naiwnym człowiekiem. Bardzo Go szanuję.
Najsumtniejsze jest to,że on gada z kolejnymi wcieleniami skorpionki giny mai jumy itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Cholera linki do tego forum są napisane z gościa zaraz ta baranica je znajdzie i tu wlezie
Jak będą tu takie osoby jak Gina, ja nie mam szans na dalszy udział w tym wątku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak będą tu takie osoby jak Gina, ja nie mam szans na dalszy udział w tym wątku.
Nie mamy na to wpływu ale nie damy się nie można uciekać tylko dlatego że jakaś wariatka pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najsumtniejsze jest to,że on gada z kolejnymi wcieleniami skorpionki giny mai jumy itp
Tak, znowu zaczynasz. Najsmutniejsze jest to, że ja tu jestem od początku i żadnych innych wcieleń nie posiadam. Więc piszcie sobie dalej jak chcecie, beze mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mi gina wygląda na jakiegos starego tranzwestytę, to nie moze być kobieta bo kobiety nie używają aż takich wulgaryzmów i jeszcze ta Aura , stara baba a głupia...
no nie pisz że Aura jest stara, starsza od Aury jest Kryształek, Espi, Maja potem dopiero Aura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slowo wyjasnienia z mojej strony. Przybieglam tu ucieszona, bo szukalam miejsca, w ktorym w spokoju od czasu do czasu moge cos napisac. Bez narzucania o czym pisac, jak pisac itd. Nie bede za bardzo przeszkadzac, mam nadzieje. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tak, znowu zaczynasz. Najsmutniejsze jest to, że ja tu jestem od początku i żadnych innych wcieleń nie posiadam. Więc piszcie sobie dalej jak chcecie, beze mnie.
popieram nie oceniajcie skoro nie wiecie czyje to są wcielenia , w taki sposób nowych uzytkowników wsadzacie do jednego wora i od razu obrzucacie pytaniami jaki miał nick poprzedni, zrozumcie że tu też nowi ludzie przychodzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hvid napisał:
Slowo wyjasnienia z mojej strony. Przybieglam tu ucieszona, bo szukalam miejsca, w ktorym w spokoju od czasu do czasu moge cos napisac. Bez narzucania o czym pisac, jak pisac itd. Nie bede za bardzo przeszkadzac, mam nadzieje. Pozdrawiam.
Nie. Fajnie że piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co? Ja wiem że Gina Maja Juma i Skorpionka pisali na forum pod artykułem w Trójmieście i to oni forum rozwalili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
popieram nie oceniajcie skoro nie wiecie czyje to są wcielenia , w taki sposób nowych uzytkowników wsadzacie do jednego wora i od razu obrzucacie pytaniami jaki miał nick poprzedni, zrozumcie że tu też nowi ludzie przychodzą
Wiesz, już znowu przypisali mi nowy nick - Rosa. Mnie tam na forum już nie ma, bo chyba mam zablokowane konto. Nie wiem jakim cudem nie mogę na nie wejść od dawna. Nie mam innych wcieleń, ale to tłumaczenie jak grochem o ścianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no nie pisz że Aura jest stara, starsza od Aury jest Kryształek, Espi, Maja potem dopiero Aura
Kryształek jest starszy od aury? ciekawe czy to prawda że aura stoi za priorytetową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesz, już znowu przypisali mi nowy nick - Rosa. Mnie tam na forum już nie ma, bo chyba mam zablokowane konto. Nie wiem jakim cudem nie mogę na nie wejść od dawna. Nie mam innych wcieleń, ale to tłumaczenie jak grochem o ścianę.
Skorpionka nie jęcz błagam. Miałaś kilka kont i czas się do tego przyznać Znasz ginę osobiście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 554

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...